Skip to main content

Yedekleme ve Felaket Kurtarma Hizmetleri

Datanın yedeklenmesi firmalar için önemli bir konu haline gelmiştir. Datanın nerede, nasıl tutulduğu, güvenilir olup olmadığı, dataya erişimin hızı, boyutu sürekli artan dataların yönetimi, dataların her zaman erişilebilir olması konuları, firmaların depolama ile ilgili ihtiyaçlarını belirlemektedir. Felaket senaryolarında şirketinizin hızla kaldığı yerden iş akışını devam ettirmektir.
Data yedeklemede ihtiyaçlarınızın tespiti, danışmanlık ve uygulama hizmetleri sağlamakta, kolayca yedeklenebilen ve maliyet olarak daha efektif profesyonel yedekleme çözümleri hizmet vermekteyiz.
Çözüm Ortaklarımız :
• Azure Backup
• Acronis
• Storagecraft
• Veeam backup
• Arcserve
• Symantec backup exec


Güncel Destek Bilişim Hizmet Bölgeleri

Kurumsal bakım anlaşması Pendik, Kurumsal bakım anlaşması Kurtköy, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla İTOSB, Kurumsal bakım anlaşması Şekerpınar, Kurumsal bakım anlaşması Kartal, Kurumsal bakım anlaşması Sultanbeyli, Kurumsal bakım anlaşması Maltepe, Kurumsal bakım anlaşması Küçükyalı, Kurumsal bakım anlaşması Sancaktepe, Kurumsal bakım anlaşması Kadıköy, Kurumsal bakım anlaşması Ataşehir, Kurumsal bakım anlaşması Ümraniye, Kurumsal bakım anlaşması Çekmeköy, Kurumsal bakım anlaşması Üsküdar, Kurumsal bakım anlaşması Kavacık, Kurumsal bakım anlaşması Beykoz, Kurumsal bakım anlaşması Gebze, Kurumsal bakım anlaşması Gebze GOSB,
bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca İstanbul ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde sektörlerinin önde gelen firmalarına bilişim hizmetleri danışmanlığı sağlamakta olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.