Skip to main content

Sanallaştıma Çözümleri

Sanallaştırma, yazılım ve donanım bağımlılıklarını ortadan kaldırıp, hizmet, ürün ve servis geliştirme maliyetlerinde tasarruf sağlayan teknoloji çözümüdür. Güncel Destek Bilişim Hizmetleri firmaların analizlerle ihtiyaçlarınıza uygun sanallaştırma çözümü sunulmaktadır. Bilgi işlem birimleri için sanallaştırma, yönetimin merkezileştirilmesini sağlayarak, işletme maliyetinin azaltılması sağlar. Sunulan bu çözümlere ilave olarak, danışmanlık, bakım ve yönetim hizmetleri de Güncel Destek Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanabilmektedir.
Sanallaştırma teknolojisinin yaygın olarak kullanılmakta olan çeşitli türleri vardır:
• Sunucu Sanallaştırması
• Masaüstü Sanallaştırması
• Uygulama Sanallaştırması
• Ağ Sanallaştırması
• Oturum Sanallaştırması
• Depolama Sistemleri Sanallaştırması


Güncel Destek Bilişim Hizmet Bölgeleri

Kurumsal bakım anlaşması Pendik, Kurumsal bakım anlaşması Kurtköy, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla İTOSB, Kurumsal bakım anlaşması Şekerpınar, Kurumsal bakım anlaşması Kartal, Kurumsal bakım anlaşması Sultanbeyli, Kurumsal bakım anlaşması Maltepe, Kurumsal bakım anlaşması Küçükyalı, Kurumsal bakım anlaşması Sancaktepe, Kurumsal bakım anlaşması Kadıköy, Kurumsal bakım anlaşması Ataşehir, Kurumsal bakım anlaşması Ümraniye, Kurumsal bakım anlaşması Çekmeköy, Kurumsal bakım anlaşması Üsküdar, Kurumsal bakım anlaşması Kavacık, Kurumsal bakım anlaşması Beykoz, Kurumsal bakım anlaşması Gebze, Kurumsal bakım anlaşması Gebze GOSB,
bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca İstanbul ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde sektörlerinin önde gelen firmalarına bilişim hizmetleri danışmanlığı sağlamakta olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.