Skip to main content

Hizmetler

Kurumsal Bakım Anlaşması

Lan, Wan, Wireless, Network Security ve Secure remote access gibi ağ teknolojileri konularında danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri…

Network Kurulum ve Bakım Hizmetleri
Tüm uygulama, program ve verilerinizin sanal bir sunucuda depolanması sistemine bulut bilişim denmektedir. Yani internetinizin olduğu her yerde elektronik ..
Network ve Sistem Güvenliği Hizmetleri

Firmaların sahip oldukları en önemli varlıklardan biriside kurumsal hafızadır. Bilgi çalmaya yönelik ataklar konusunda her geçen gün firmalar daha büyük riskle karşı karşıya kalmaktadır. Güvenlik artık ağ tabanlı olmaktan çıkıp; uçtan uca güvenlik çözümleriyle önlem almak kaçınılmaz bir durum oluşturmaktadır.

Server Sunucu Kurulumu ve Bakım Hizmetleri

Güncel Destek Bilişim Hizmetleri firmanın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en iyi performans, en iyi fiyat’ la birlikte HP, Lenovo, Dell, ve Fujitsu server ürünleri yüksek erişilebilirlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazede, sunucu destek hizmeti vermekteyiz.

Teknik Destek Hizmetleri ve Yıllık Bakım Anlaşması

Güncel Destek Bilişim, Teknik servis hizmeti ve yıllık bakım anlaşması firmanızın sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılık vermek amacıyla faaliyet gösterir.

Web Tasarım Hizmetleri

İnternet kullanıcılarının kolay erişim sağlayabileceği ve görüntüleyebileceği bir mecra yaratabilmek ve bu mecrayı estetik bakımdan daha dikkat çekici boyutlara taşımak adına gerçekleştirilen tasarım çalışmalarına web tasarım adı veriliyor. Hazırlanan bu tasarımlar sayesinde web sitenizin bilinirliği artacak, kullanım kolaylığı sağlanacak ve insanlar bu mecralarda vakit geçirmekten keyif alacaktır.

Yazici Kiralama Hizmetleri

Yazıcı maliyetini bir seferde ödemek yerine, kurumunuzun kiralama modeliyle maliyetleri avantaja dönüştüre bilirisiniz.

Yazıcı Kiralamanın Avantajları
1 Satın Alma ve Sarf Malzeme Maliyeti Yok,
2 Bakım ve Teknik Servis Hizmeti Maliyeti,
3 Yedek Parça Maliyetleri,

Yedekleme ve Felaket Kurtarma Hizmetleri

Datanın yedeklenmesi firmalar için önemli bir konu haline gelmiştir. Datanın nerede, nasıl tutulduğu, güvenilir olup olmadığı, dataya erişimin hızı, boyutu sürekli artan dataların yönetimi, dataların her zaman erişilebilir olması konuları, firmaların depolama ile ilgili ihtiyaçlarını belirlemektedir.