Skip to main content

Yazici Kiralama Hizmetleri

Yazıcı maliyetini bir seferde ödemek yerine, kurumunuzun kiralama modeliyle maliyetleri avantaja dönüştüre bilirisiniz.

Yazıcı Kiralamanın Avantajları
1 Satın Alma ve Sarf Malzeme Maliyeti Yok,
2 Bakım ve Teknik Servis Hizmeti Maliyeti,
3 Yedek Parça Maliyetleri,

Yazıcı kiralama sözleşmeleri 36 ay olarak hazırlanır. Sözleşme süresince sayfa başı baskı ücretinin yanı sıra aylık yazıcı bedeli de ödenir. Sözleşme sonunda bir ay daha yazıcı bedeli ödenerek yazıcı kullanıcıya devredilir. Yazıcı sizin olduktan sonra da baskı hizmeti almaya devam edebilirsiniz.


Güncel Destek Bilişim Hizmet Bölgeleri

Kurumsal bakım anlaşması Pendik, Kurumsal bakım anlaşması Kurtköy, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla, Kurumsal bakım anlaşması Tuzla İTOSB, Kurumsal bakım anlaşması Şekerpınar, Kurumsal bakım anlaşması Kartal, Kurumsal bakım anlaşması Sultanbeyli, Kurumsal bakım anlaşması Maltepe, Kurumsal bakım anlaşması Küçükyalı, Kurumsal bakım anlaşması Sancaktepe, Kurumsal bakım anlaşması Kadıköy, Kurumsal bakım anlaşması Ataşehir, Kurumsal bakım anlaşması Ümraniye, Kurumsal bakım anlaşması Çekmeköy, Kurumsal bakım anlaşması Üsküdar, Kurumsal bakım anlaşması Kavacık, Kurumsal bakım anlaşması Beykoz, Kurumsal bakım anlaşması Gebze, Kurumsal bakım anlaşması Gebze GOSB,
bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca İstanbul ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde sektörlerinin önde gelen firmalarına bilişim hizmetleri danışmanlığı sağlamakta olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.